tel. 793 522 925

Oczyszczanie Manualne Twarzy przy użyciu wapozonu

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.

Kiedy stosować:

Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego.

Kosmeceutyk – środek działający leczniczo. Dzięki specyficznym właściwościom pielęgnacyjnym i leczniczym, odgrywają one coraz większą rolę, np. w dermatologii. Od lat 70. ubiegłego stulecia stanowią one odrębną grupę kosmetyków. Oprócz działania leczniczego wykazują one działanie pielęgnacyjne, dzięki zawartości aktywnych składników, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze człowieka. Kosmeceutyki wyróżniają się zwiększoną ilością i dużym stężeniem substancji aktywnych (leczniczych).

Anna Lotan Ltd. od ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych.
W skład preparatów Anna Lotan wchodzą wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, olejki najwyższej jakości (wydobywane tłoczeniem na zimno), minerały z Morza Martwego oraz wiele składników naturalnych.
Dlatego kosmetyki Anna Lotan są zalecane są do skór problemowych, naczyniowych, łojotokowych oraz dotkniętych trądzikiem.
Właścicielka firmy Anna Lotan skończyła studia na specjalizacji kosmetycznej w Niemczech i Szwajcarii. W 1950 roku wyemigrowała do Izraela, gdzie zajęła się pracą naukową w dziedzinie kosmetologii. W latach sześćdziesiątych wynalazła metodę zimnej hydratacji (oczyszczanie twarzy bez użycia wapozonu), która jest delikatniejszą formą i idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej, dotkniętej trądzikiem, problemami naczyniowymi i innymi schorzeniami. W końcu lat siedemdziesiątych Anna Lotan stworzyła prywatne laboratorium, w którym pod nadzorem międzynarodowej komisji samodzielnie może przyznawać certyfikaty swoim produktom.
W roku 2002 z myślą o klientach indywidualnych została stworzona linia Fresh Look, która zawiera 60 dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała w domu. Mineralne kosmetyki Fresh Look można stosować od 14 roku życia i zalecane są do każdego rodzaju skóry.
Dwa lata później powstała linia Fresh Look Exclusive - linia kosmetyków naturalnych przeznaczonych dla kobiet dojrzałych, oczekujących szybkie i widoczne efekty.
Jako pierwsza i jedyna (w Polsce do 10.11.2009r) linia Fresh Look Exclusive została wyróżniona EKO Certyfikatem kosmetyku naturalnego EKO ZNAK.
Specjalnie z myślą o mężczyznach firma Anna Lotan wprowadziła mineralną linię Fresh Look for Men. Teraz wszyscy Panowie mogą korzystać z kosmetyków Anna Lotan.
Wygodne opakowania i doskonałe zapachy produktów Fresh Look for Men sprawią radość z codziennego stosowania. W chwili obecnej firma Anna Lotan jest jednym z wiodących producentów kosmetyki profesjonalnej w Izraelu. Preparaty eksportują się do wielu państw europejskich (Szwajcaria, Austria, Francja, Litwa, Czechy itd.), do państw azjatyckich (Hong Kong, Singapur, Chiny itd.) a także Rosji, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Są dystrybuowane do profesjonalnych salonów, aptek i dermatologów.
W Polsce firma Anna Lotan jest znana od 2003 roku na rynku kosmetyki profesjonalnej. Kosmetyki Anna Lotan są znane i lubiane wśród wielu kosmetyczek, kosmetologów i dermatologów.

- 15% na wszystkie zabiegi dla nowych klientów salonu :)
Oferta ważna tylko po podanie hasła ZEN. Zapraszamy.

*promocje nie łączą się.

Aktualności:
 • Powiększanie /modelowanie ust od 390zł za 1ml
 • Usuwanie zmarszczek/wolumetria od 390zł za 1 ml
 • Mezoterapia igłowa twarzy Cytocare 532 tylko 350zł
 • Stop cellulitowi !
  Mezoterapia igłowa ciała tylko teraz 350zł
 • Lipoliza Iniekcyjna - najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej  od 100zł
 • Derma Pen! Nowa jakość w zabiegach mezoterapii mikro-igłowej ! - od 220 zł
 • Masz dosyć bolesnego oczyszczania twarzy?
  Zapraszamy na innowacyjny zabieg Tomato Enzyme Peel przy pomocy którego oczyścisz , wygładzisz i rozjaśnisz swoją cenę ! - od 160zł
 • Makijaż permanentny brwi mikroblading,cieniowanie,ombre  od 490zł
 • Makijaż permanentny ust metodą cieniowania, 3D od 590zł
Strona Salonu Kosmetycznego Instytut Urody ZEN zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Nasze Studio Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na ciało i paznokcie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękniejsza.
stat4u