tel. 793 522 925

Mezoterapia Bezigłowa

Najważniejsze to pokonać skórę

W tradycyjnej medycynie i kosmetyce estetycznej, nawet najbardziej aktywne składniki, gdy stosowane są powierzchniowo, wnikają tylko w górne warstwy skóry. Skóra stanowi dla nich naturalną barierę. Możemy dysponować najlepszymi i najbardziej skutecznymi preparatami, lecz będą one bezużytecznie, jeśli nie zostaną dostarczone do głębokich partii lub wewnętrznej struktury tkanki lub mięśnia. Im bardziej bezpośrednio zadziałamy na problem kosmetyczny lub medyczny tym lepsze osiągniemy wyniki i efekty danego zabiegu kosmetycznego lub medycznego.

Koniec z igłami, są lepsze metody.

Do tej pory najlepszym rozwiązaniem był transport leków i preparatów kosmetycznych za pomocą igły i strzykawki. Tylko w ten sposób można było dostarczyć dedykowany preparat tam, gdzie był on najbardziej potrzebny. Jednak technologia kosmetyczna nie stoi w miejscu, pędzi ona w zawrotnym tempie oferując nam zaawansowane technologicznie urządzenia, które otwierają nam nowe możliwości w zakresie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Takim zabiegiem jest mezoterapia bezigłowa.

Transport leków i kosmetyków, dogłębnie i bez bólu

Mezoterapia bezigłowa opiera się na procesie zwanym HTD © (ang. Hypodermic Transdermal Delivery) - przezskórnym transporcie , mogą to być leki lub dermokosmetyki. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologia dostarczania specjalistycznych preparatów i składników aktywnych, w głębokie partie podskórne bez bólu, eliminując wszelkie komplikacje wynikające ze standardowych zabiegów iniekcyjnych.

Szybko, bezpiecznie i w krótkim czasie

Mezoterapia bezigłowa jest łatwa w użyciu, a chcąc dostarczyć lek lub dermokosmetyk w głębokie partie podskórne nie trzeba już igły i strzykawki. Zabieg mezoterapi jest szybki i niezwykle skuteczny, a jeśli użyjemy odpowiednich preparatów, gwarantuje widoczne rezultaty już po przeprowadzeniu pierwszej sesji.

Wygoda i prostota zabiegów urządzeniem Acthyderm

Pomimo szerokiego pola zastosowań urządzenia do mezoterapi wykonywanie zabiegów jest proste i w rękach wprawnej kosmetolog przynosi zaskakujące rezultaty już od pierwszego użycia. Każdy zabieg trwa około 20 minut, jest bezbolesny i brak jest surowych przeciwwskazań. Stosując oryginalne i rekomendowane - a tym samym najbardziej skuteczne kosmetyki, efekty często widzimy już po pierwszzm zabiegu. Jednak tak jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych do uzyskania w pełni satysfakcjonujących wyników zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Rekomendowane jest od 4 do 6 zabiegów w zależności od wymagań, jakkolwiek wyniki zależą od stopnia nasilenia takich czynników jak stan cellulitu lub głębokość zmarszczek. Parametry stosowane podczas zabiegów są dopasowane do potrzeb każdego pacjenta i lekarz lub kosmetolog może dostosować intensywność leczenia lub terapii, tak aby wyeliminować ewentualny dyskomfort. Po każdym zabiegu można powrócić do normalnej aktywności, bez przestojów, gdyż zabiegi mezoterabi bezigłowej nie wymagają żadnych okresów rekonwalescencji.

Zastosowanie mezoterapi bezigłowej

Szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej Bez względu na to, czy mamy na celu likwidację przebarwień skóry twarzy, ujędrnianie pośladków i piersi, czy nawet walkę z cellulitem i trudnymi do pozbycia się obszarami nagromadzenia nadmiernej tkanki tłuszczowej, w każdej tej sferzemezoterapia bezigłowa znajduje doskonałe zastosowanie. Ponadto wyjątkowo i doskonale sprawdza się również w redukcji zmarszczek i rozstępów oraz podczas nawilżania i odżywienia skóry pacjenta.

Skuteczny transport aktywnych składników

Należy podkreślić, że nie chodzi o to, że jest to urządzenie do wszystkiego, bo ma ono tylko jedno zadanie: dogłębny transport odpowiednich substancji aktywnych, w głębokie partie skóry bez konieczności użycia igieł - i to zadanie spełnia doskonale. Wszelkie różne zastosowania zależą od użytych substancji, które jednak, by były z powodzeniem wtłoczone muszą spełniać odpowiednie wymagania, tylko wtedy zabiegi mezoporacji Acthyderm są w pełni skuteczne a możliwości wykorzystania tego urządzenia praktycznie nieograniczone.

Przez skórę - prosto do celu i bez igły

Procedura pozwala pokonać warstwę rogową skóry i dostarczyć, nawet do głębokości 10cm tkanki podskórnej, specjalistyczne aktywne składniki takie jak np. kwas hialuronowy, fosfatydylocholina, koenzym Q10 lub kolagen z taką samą skutecznością jak zabiegi iniekcyjne za pomocą igły i strzykawki. Zabiegi mezoterapi bezigłowej wykonuje się na całym świecie.
Szacuje się, że do tej pory wykonano już kilkadziesiąt milionów zabiegów medycyny estetycznej , które znajduje doskonałe zastosowanie w następujących obszarach:

Do zabiegów w zależności od potrzeby używamy oryginalnych włoskich dermokosmetyków:

Promocje

Świętuj z nami swoje urodziny - w dniu urodzin otrzymujesz 20% zniżki na zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnacje dłoni i stóp.
* promocje nie łączą się

- 15% na wszystkie zabiegi dla nowych klientów salonu :)
Oferta ważna tylko po podanie hasła ZEN. Zapraszamy.

*promocje nie łączą się.

Aktualności:
 • Powiększanie /modelowanie ust od 390zł za 1ml
 • Usuwanie zmarszczek/wolumetria od 390zł za 1 ml
 • Mezoterapia igłowa twarzy Cytocare 532 tylko 350zł
 • Stop cellulitowi !
  Mezoterapia igłowa ciała tylko teraz 350zł
 • Lipoliza Iniekcyjna - najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej  od 100zł
 • Derma Pen! Nowa jakość w zabiegach mezoterapii mikro-igłowej ! - od 220 zł
 • Masz dosyć bolesnego oczyszczania twarzy?
  Zapraszamy na innowacyjny zabieg Tomato Enzyme Peel przy pomocy którego oczyścisz , wygładzisz i rozjaśnisz swoją cenę ! - od 160zł
 • Makijaż permanentny brwi mikroblading,cieniowanie,ombre  od 490zł
 • Makijaż permanentny ust metodą cieniowania, 3D od 590zł
Strona Salonu Kosmetycznego Instytut Urody ZEN zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Nasze Studio Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na ciało i paznokcie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękniejsza.
stat4u