tel. 793 522 925

Masaż klasyczny

Przyspieszy regenerację po treningu, zmniejszy ból albo pomoże ci się zrelaksować. W zależności od Twoich oczekiwań, dostosuję dla Ciebie masaż oparty na technikach klasycznych.

Masaż klasyczny to najbardziej rozpowszechniony w krajach europejskich zbiór technik masażu, za pomocą których doświadczony masażysta potrafi wywołać stan relaksacji i odprężenia, pobudzenia lub rozluźnienia mięśni a także przyspieszać proces leczenia w wielu chorobach.

Masaż działa rozluźniająco i relaksacyjnie zmniejszając pobudzenie układu nerwowego. Ponadto odpowiednio wykonany masaż rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i odżywienie tkanek, a co za tym idzie przyspiesza regenerację organizmu. Jeśli odczuwasz zmęczenie psychiczne lub fizyczne, czujesz że długotrwały stres i napięcie daje Ci się we znaki, masaż pomoże Ci wypocząć.

W sporcie masaż klasyczny stosuje się jako masaż treningowy, rozgrzewający mięśnie przed wysiłkiem lub jako masaż regeneracyjny w procesie odnowy biologicznej. Masaż sportowy charakteryzuje się dużą ilością technik służących oddziaływaniu na mięśnie.

W celach leczniczych masażu klasycznego używa się dzięki jego korzystnemu oddziaływaniu na cały organizm i działaniu miejscowemu na okolicę masowaną. Masaż zaleca się między innymi w stanach pourazowych narządu ruchu, po operacjach i długotrwałym unieruchomieniu, przy zanikach mięśniowych, w chorobach układu nerwowego, w zaburzeniach krążenia i zaburzeniach odżywczych skóry.

 

- 15% na wszystkie zabiegi dla nowych klientów salonu :)
Oferta ważna tylko po podanie hasła ZEN. Zapraszamy.

*promocje nie łączą się.

Aktualności:
 • Powiększanie /modelowanie ust od 390zł za 1ml
 • Usuwanie zmarszczek/wolumetria od 390zł za 1 ml
 • Mezoterapia igłowa twarzy Cytocare 532 tylko 350zł
 • Stop cellulitowi !
  Mezoterapia igłowa ciała tylko teraz 350zł
 • Lipoliza Iniekcyjna - najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej  od 100zł
 • Derma Pen! Nowa jakość w zabiegach mezoterapii mikro-igłowej ! - od 220 zł
 • Masz dosyć bolesnego oczyszczania twarzy?
  Zapraszamy na innowacyjny zabieg Tomato Enzyme Peel przy pomocy którego oczyścisz , wygładzisz i rozjaśnisz swoją cenę ! - od 160zł
 • Makijaż permanentny brwi mikroblading,cieniowanie,ombre  od 490zł
 • Makijaż permanentny ust metodą cieniowania, 3D od 590zł
Strona Salonu Kosmetycznego Instytut Urody ZEN zlokalizowanego na warszawskim Ursusie. Nasze Studio Kosmetyczne posiada w swojej ofercie szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na ciało i paznokcie, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękniejsza.
stat4u